Podpora stávky 27.11.2023

 

Vážení rodiče, vážení přátelé naší školní jídelny, vážení strávníci,

rádi bychom Vás touto písemnou formou informovali o postoji všech pracovníků ŠJ Holice ke stávce vyhlášené Českomoravskou konfederací odborových svazů na den 27.11. 2023. 

Zamýšleným snižování stavu nepedagogických zaměstnanců, a omezování při financování nepedagogických zaměstnanců, může dojít k tomu, že přijdeme o řadu kvalitních a kvalifikovaných kolegů, kteří jsou nedílnou součástí provozu školní jídelny.

Všichni pracovníci naší ŠJ Holice se vždy snaží vyjít vstříc našim strávníkům.Přípravy stravy ve školní jídelně vyžaduje znalost mnoha předpisů, dodržování přísných zásad hygieny, správné výrobní praxe a zdravé výživy.

 Rády bychom Vás tedy požádali o vaši podporu a pochopení pro všechny naše pracovníky, kteří se jednohlasně rozhodli, že naše ŠJ podpoří stávku vyhlášenou na den 27.11.2023.

 Z důvodu podpoření stávky vyhlášené Českomoravskou konfederací odborových svazů bude tento den 27.11.2023 ve školní jídelně Holice vařen pouze oběd č.1.

Strávníci, kteří měli objednán oběd č.2 obdrží automaticky oběd č.1.

 Omlouváme se za případné komplikace a zároveň bych Vám ráda poděkovala za pochopení a podporu, které si velice vážíme.

Školní jídelna Holice

Školní jídelna Holice je samostatná příspěvková organizace zařazená do sítě škol a školských zařízení. Zřizovatelem je Město Holice.

Předmětem hlavní činnosti je zajišťování školního stravování dětí, žáků a studentů na základě školského zákona v souladu s vyhláškou o školním stravování. V rámci doplňkové činnosti poskytujeme také stravovací služby pro veřejnost.

V jídelně je zaveden objednávkový systém a systém karet nebo čipů. Strávníci si mohou volit ze dvou hlavních jídel a objednávat přes terminál umístěný v jídelně nebo prostřednictvím internetu.

Rodiče dětí provádí bezhotovostní platby stravného prostřednictvím bankovních účtů. Strávníci hradí stravné v hotovosti ve výjimečném případě. Dospělí strávníci mohou platit také stravenkami Cheque déjeuner, Ticket Restaurant.

Přejeme Vám dobrou chuť!